XI edycja konkursu Mini Playback Show z udziałem podopiecznych ŚDS Zagórzany i WTZ Podolany

W dniu 21 października 2021r w Kłaju odbyła się XI edycja konkursu Mini Playback Show. Celem tego konkursu było rozwijanie zainteresowań muzycznych osób niepełnosprawnych oraz zachęcanie do czynnego udziału w imprezach rozrywkowych, a także wspólna integracja uczestników i terapeutów. 

W XI edycji uczestniczyli zarówno podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Zagórzanach jaki i uczestnicy Warsztatów Terapii  Zajęciowej w Podolanach.

Podopieczni zagórzańskiego ośrodka zaprezentowali dwie piosenki: „Whats’ up” – zespołu 4 Non Blondies (Izabela Tuleja) i „Ale Jazz” duetu Sanah i Vito Bambino ( w składzie: Katarzyna Kawalec, Bogdan Rybka, Damian Nowak, Henryk Socha i Małgorzata Grzesik).

Podopieczni z Podolan przygotowali występ solowy, w wykonaniu Pana Piotra, który zaprezentował piosenkę Zbigniewa Wodeckiego pt. „Lubię wracać tam gdzie byłem” oraz  występ zespołu: w roli Don Vasyla- Pan Grzegorz, w roli gitarzysty- Pan Marcin, a w pięknych cygańskich sukniach zatańczyły i zaśpiewały tancerki: dwie Renaty i Katarzyna.

II miejsce zajęła Pani Izabela Tuleja (ŚDS Zagórzany), a III przyznano zespołowi z Podolan za piosenkę Ore Ore.

Serdecznie gratulujemy sukcesów.

 

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content